| Metric | Q4 2025 | Q3 2025 | Q4 2024 | QoQ Change | YoY Change |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | $52M | $45M | — | 15.3% | — |
| Op. Income | -$5M | -$7M | — | 35.0% | — |
| Gross Margin | 32.7% | 33.7% | — | -1.1pp | — |
| Net Margin | -5.7% | -9.1% | — | 3.4pp | — |
| EPS (Diluted) | $-0.02 | $-0.03 | — | 27.9% | — |
| Free Cash Flow | $2M | -$29M | — | 106.0% | — |
| Item | Amount |
|---|---|
| REVENUE | $52M |
| Cost of Revenue | $35M |
| GROSS PROFIT | $17M |
| R&D Expenses | $0 |
| Selling & Marketing | $105M |
| General & Administrative | $41M |
| SG&A Expenses | $146M |
| Other Expenses | -$125M |
| Operating Expenses | $22M |
| Cost & Expenses | $57M |
| OPERATING INCOME | -$5M |
| Interest Income | $2M |
| Interest Expense | $4.2K |
| Other Income/Expenses | $2M |
| INCOME BEFORE TAX | -$3M |
| Income Tax Expense | -$70.4K |
| Net Income from Continuing Ops | -$3M |
| Net Income from Discontinued Ops | $0 |
| Other Adjustments | $0 |
| NET INCOME | -$3M |
| Net Income Deductions | $0 |
| BOTTOM LINE NET INCOME | -$3M |
| D&A | $2M |
| EBIT | -$5M |
| EBITDA | -$3M |
| EPS | -$0 |
| EPS Diluted | -$0 |
| Item | Amount |
|---|---|
| Net Income | -$3M |
| Depreciation & Amortization | $2M |
| Stock-Based Compensation | $0 |
| Deferred Income Tax | $0 |
| Other Non-Cash Items | $5M |
| Change in Working Capital | -$897.0K |
| OPERATING CASH FLOW | $3M |
| Capital Expenditure | -$867.5K |
| Acquisitions (Net) | $0 |
| Purchases of Investments | -$16M |
| Sales/Maturities of Investments | $21M |
| Other Investing Activities | $0 |
| NET CASH FROM INVESTING | $4M |
| Net Debt Issuance | -$46.1K |
| Common Stock Repurchased | $0 |
| Common Dividends Paid | $0 |
| Other Financing Activities | $0 |
| NET CASH FROM FINANCING | $7.2K |
| FREE CASH FLOW | $2M |
| Net Change in Cash | $6M |