| Metric | Q2 2022 | Q1 2022 | Q2 2021 | QoQ Change | YoY Change |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | $0 | $0 | — | — | — |
| Op. Income | -$11.8K | -$584 | — | -1925.9% | — |
| EPS (Diluted) | $-0.00 | $-0.00 | — | -16081.5% | — |
| Free Cash Flow | -$11.3K | -$25.0K | — | 54.7% | — |
| Item | Amount |
|---|---|
| REVENUE | $0 |
| Cost of Revenue | $0 |
| GROSS PROFIT | $0 |
| R&D Expenses | $0 |
| Selling & Marketing | $0 |
| General & Administrative | $11.3K |
| SG&A Expenses | $11.3K |
| Other Expenses | $500 |
| Operating Expenses | $11.8K |
| Cost & Expenses | $11.8K |
| OPERATING INCOME | -$11.8K |
| Interest Income | $0 |
| Interest Expense | $0 |
| Other Income/Expenses | $0 |
| INCOME BEFORE TAX | -$11.8K |
| Income Tax Expense | $0 |
| Net Income from Continuing Ops | -$11.8K |
| Net Income from Discontinued Ops | $0 |
| Other Adjustments | $0 |
| NET INCOME | -$11.8K |
| Net Income Deductions | $0 |
| BOTTOM LINE NET INCOME | -$11.8K |
| D&A | $0 |
| EBIT | -$11.8K |
| EBITDA | -$11.8K |
| EPS | -$0 |
| EPS Diluted | -$0 |
| Item | Amount |
|---|---|
| Net Income | -$11.8K |
| Depreciation & Amortization | $0 |
| Stock-Based Compensation | $0 |
| Deferred Income Tax | $0 |
| Other Non-Cash Items | $0 |
| Change in Working Capital | $500 |
| OPERATING CASH FLOW | -$11.3K |
| Capital Expenditure | $0 |
| Acquisitions (Net) | $0 |
| Purchases of Investments | $0 |
| Sales/Maturities of Investments | $0 |
| Other Investing Activities | $0 |
| NET CASH FROM INVESTING | $0 |
| Net Debt Issuance | $200.0K |
| Common Stock Repurchased | $0 |
| Common Dividends Paid | $0 |
| Other Financing Activities | -$153.6K |
| NET CASH FROM FINANCING | $46.4K |
| FREE CASH FLOW | -$11.3K |
| Net Change in Cash | $35.0K |