| Metric | Q3 2021 | Q2 2021 | Q3 2020 | QoQ Change | YoY Change |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | $132.1K | — | — | — | — |
| Op. Income | -$246.1K | — | — | — | — |
| Gross Margin | -31.4% | — | — | — | — |
| Net Margin | -308.3% | — | — | — | — |
| EPS (Diluted) | $-0.36 | — | — | — | — |
| Free Cash Flow | $0 | — | — | — | — |
| Item | Amount |
|---|---|
| REVENUE | $132.1K |
| Cost of Revenue | $173.5K |
| GROSS PROFIT | -$41.5K |
| R&D Expenses | $0 |
| Selling & Marketing | $0 |
| General & Administrative | $204.6K |
| SG&A Expenses | $204.6K |
| Other Expenses | $0 |
| Operating Expenses | $204.6K |
| Cost & Expenses | $378.1K |
| OPERATING INCOME | -$246.1K |
| Interest Income | $4.2K |
| Interest Expense | $186.3K |
| Other Income/Expenses | -$161.1K |
| INCOME BEFORE TAX | -$407.2K |
| Income Tax Expense | $0 |
| Net Income from Continuing Ops | -$407.2K |
| Net Income from Discontinued Ops | $0 |
| Other Adjustments | $0 |
| NET INCOME | -$407.2K |
| Net Income Deductions | $0 |
| BOTTOM LINE NET INCOME | -$407.2K |
| D&A | $54 |
| EBIT | -$220.8K |
| EBITDA | -$220.8K |
| EPS | -$0 |
| EPS Diluted | -$0 |
| Item | Amount |
|---|---|
| Net Income | -$407.2K |
| Depreciation & Amortization | $0 |
| Stock-Based Compensation | $0 |
| Deferred Income Tax | $0 |
| Other Non-Cash Items | $407.2K |
| Change in Working Capital | $0 |
| OPERATING CASH FLOW | $0 |
| Capital Expenditure | $0 |
| Acquisitions (Net) | $0 |
| Purchases of Investments | $0 |
| Sales/Maturities of Investments | $0 |
| Other Investing Activities | $0 |
| NET CASH FROM INVESTING | $0 |
| Net Debt Issuance | $0 |
| Common Stock Repurchased | $0 |
| Common Dividends Paid | $0 |
| Other Financing Activities | $0 |
| NET CASH FROM FINANCING | $0 |
| FREE CASH FLOW | $0 |
| Net Change in Cash | $0 |