| Metric | Q3 2022 | Q2 2022 | Q3 2021 | QoQ Change | YoY Change |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | $0 | $0 | — | — | — |
| Op. Income | $0 | $0 | — | — | — |
| EPS (Diluted) | $0.03 | $-0.01 | — | 533.3% | — |
| Item | Amount |
|---|---|
| REVENUE | $0 |
| Cost of Revenue | $0 |
| GROSS PROFIT | $0 |
| R&D Expenses | $0 |
| Selling & Marketing | $0 |
| General & Administrative | $378.9K |
| SG&A Expenses | $378.9K |
| Other Expenses | $0 |
| Operating Expenses | $378.9K |
| Cost & Expenses | $0 |
| OPERATING INCOME | $0 |
| Interest Income | $0 |
| Interest Expense | $0 |
| Other Income/Expenses | $0 |
| INCOME BEFORE TAX | $1M |
| Income Tax Expense | $273.6K |
| Net Income from Continuing Ops | $753.2K |
| Net Income from Discontinued Ops | $0 |
| Other Adjustments | $0 |
| NET INCOME | $753.2K |
| Net Income Deductions | $0 |
| BOTTOM LINE NET INCOME | $753.2K |
| D&A | $0 |
| EBIT | $0 |
| EBITDA | $0 |
| EPS | $0 |
| EPS Diluted | $0 |
| Item | Amount |
|---|---|
| Cash & Equivalents | $308.0K |
| Short-Term Investments | $0 |
| Net Receivables | $0 |
| Inventory | $0 |
| Other Current Assets | $432.2K |
| TOTAL CURRENT ASSETS | $740.2K |
| PP&E (Net) | $0 |
| Goodwill | $0 |
| Intangible Assets | $0 |
| Long-Term Investments | $265M |
| Tax Assets | $0 |
| Other Non-Current Assets | $57.3K |
| TOTAL NON-CURRENT ASSETS | $265M |
| TOTAL ASSETS | $266M |
| Account Payables | $0 |
| Short-Term Debt | $0 |
| Deferred Revenue | $0 |
| Other Current Liabilities | $542.7K |
| TOTAL CURRENT LIABILITIES | $542.7K |
| Long-Term Debt | $0 |
| Deferred Revenue NC | $0 |
| Deferred Tax Liabilities | $141.4K |
| Other Non-Current Liabilities | $9M |
| TOTAL NON-CURRENT LIABILITIES | $9M |
| TOTAL LIABILITIES | $10M |
| Common Stock | $531M |
| Additional Paid-In Capital | $0 |
| Retained Earnings | -$9M |
| Treasury Stock | $0 |
| Accum. Other Comp. Income | $0 |
| Other Equity | $0 |
| TOTAL STOCKHOLDERS' EQUITY | $256M |
| Minority Interest | $0 |
| TOTAL EQUITY | $0 |
| TOTAL LIABILITIES & EQUITY | $266M |
| Total Debt | $0 |
| Net Debt | -$308.0K |